Buty Sketchers Go Run

Sketchers Go Run zakupione 5 sierpnia 2013 po sugestii kolegi biegacza, który jest tymi butami wręcz zachwycony, kupiłem z ciekawości ponieważ były tanie :). Pierwsze odczucie dosyć interesujące ponieważ podeszwa buta jest jakby łódeczka ;).  Buty bardzo lekkie, fajnie w nich się biega ale ja używam ich tylko do krótkich biegów tzn. do 8-10km, najczęściej wykorzystuję je do zawodów na 5-10km i praktycznie tylko do biegów przed zawodami aby stopa się oswoiła przed biegiem.

Cholewka zbudowana jest z bardzo cienkiego, lekkiego i przewiewnego materiału. Język butów połączony jest z cholewką do poziomu drugiej dziurki na sznurowadła. Takie połączenia powoduje, że cholewka przybiera formę skarpety otaczającej stopę.

Próbowałem w nich biegać dłuższy dystans tj. 20km ale nie czuję się zbyt komfortowo szczególnie jeżeli bieg  nie jest po asfalcie, jeżeli są jakieś kamyczki, patyki i inne duperele na drodze od razu czuć to w stopę ponieważ podeszwa jest bardzo miękka.

Na dzień dzisiejszy tj. 02-07-2014 czyli po 11 miesiącach te buty maja przebieg  tylko 354km ale tak jak wspomniałem biegam bardzo rzadko do tego mam 5 par butów i staram się każdego dnia biegać w innych, więc ciężko mi wcisnąć te buty do treningu tym bardziej, że bardzo mało mam krótkich biegów.

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmailby feather
%d bloggers like this: