Buty Asics BlackHawk 5

Moje pierwsze buty do biegania to Asics Gel Blackhawk 5 kupiłem je w sklepie sprtdirect, przymierzyłem je jako drugie i były najlepsze. Biega mi się w nich zajefajnie i prawdopodobnie następne będą z tej serii poniżej przedstawię największe zalety tych butów:

Zalety butów do biegania Asics Gel Blackhawk 5:

  • dobra amortyzacja
  • dokonała trwałosć
  • niska waga
  • odporna na ścieranie podeszwa
  • wyjmowana wkładka
  • odblaskowe wstawki
Wkładka, która może być zmieniana w celach ortopedycznych. Doskonale dostosowuje się do kształtu stopy.

Odblaskowy materiał produkcji firmy 3M, wykorzystywany w celu zwiększenia widoczności i bezpieczeństwa w nocy.

Górna część materiału została zszyta ze wstawką EVA i łączy się podeszwą środkową, w celu zapewnienia lepszej stabilizacji i komfortu  użytkowania.

Asics Gel Blackhawk 5

System amortyzujący ASICS Gel jest prawdopodobnie najbardziej znany spośród wszystkich technologii ASICS. Aby dostarczyć wrażenia możliwie największej absorpcji wstrząsów, jednostki Gel zostały strategicznie ulokowane w środkowej części podeszwy buta. Do systemu amortyzującego  ASICS Gel używa się różnych materiałów. W zależności od funkcji jednostki Gel zawierają silikon zamknięty w poliuretanowych kapsułkach.  Kształt jednostek Gel także jest precyzyjnie projektowany w zależności od specyfiki funkcji i pozycji w podeszwie buta. System ten neutralizuje wstrząsy podczas fazy lądowania i przetaczania stopy wspierając proces chodu.

Ekologiczny komponent znajdujący się pod częścią środkową podeszwy buta. Wspomaga kontrolę nadmiernej pronacji poprzez kombinację silnie  wypoziomowanych warstw podeszwy środkowej. Obniża wagę całej konstrukcji podeszwy jednocześnie wzmacniając integralną strukturę buta.

Asics Gel Blackhawk 5 Cieńsza i lżejsza wersja AHAR. Umieszczana w strategicznych miejscach podeszwy zewnętrznej w celu zwiększenia trwałości przy utrzymaniu  niskiej wagi.

Tanie i trwałe buty do biegania.
Polecam wszystkim te buciki. But  te w dniu 26-06-2014 mają przebieg 1850km i ciągle w nich biegam jeden raz w tygodniu, ich stan jak na ten przebieg uważam za bardzo dobry.

 

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmailby feather

2 odpowiedzi do artykułu “Buty Asics BlackHawk 5

  1. Pingback: Początki biegania :)

  2. Pingback: Buty Adidas Duramo 4 | Bieganie, jak biegać, trening biegacza, plany treningowe, maraton, początki biegania :)

%d bloggers like this: