Jak pozbyć się 20 kilogramów bez najmniejszej zmiany w diecie?

Jak pozbyć się 20 kilogramów bez najmniejszej zmiany w diecie?

O czym mówię?
Oczywiście największy wpływ na naszą wagę i tysiące czynników decydujących o naszym prawidłowym funkcjonowaniu ma aktywność fizyczna. Niestety większość z nas nie zażywa sportu wcale lub jedynie w ograniczonym stopniu ćwiczy lub gimnastykuje swój organizm. Największym naszym przeciwnikiem i „przeszkadzaczem” jest tu oczywiście telewizor i komputer.
Jak zatem zwiększyć ilość ćwiczeń w ciągu dnia i więcej się ruszać?
To niezwykle proste rozwiązanie, które umożliwi nam nabranie energii i wplecenie ćwiczeń na płaski brzuch w rytm dnia a także zwiększy ilość kilometrów, jakie przejdziemy na nogach (a tym samym spalimy znacznie więcej kalorii).
Najprostszym rozwiązaniem na schudnięcie i zrzucenie zbędnych kilogramów jest unikanie: windy, samochodu oraz telewizora.
Proste? To chyba  najprostsze antidotum na całe zło, jakie powoduje otyłość. Gdyby cała ludzkość unikała tych trzech elementów, które są dziś nieodłączne w naszym życiu, bylibyśmy egzemplarzami doskonałego zdrowia, mieli doskonałą  kondycję i płaskie brzuchy.
No dobrze, ale to miało być super rozwiązanie a nie prosty slogan.
Dobrze, otrzymasz jedną radę,  która ułatwi Ci zwiększenie liczby kroków, jakie przebywasz każdego dnia. Jakiś czas temu stworzyłem poradnik o tym, jak pokonywać każdego dnia 10 tysięcy kroków.Był to chyba najtrafniejszy poradnik, jaki udało mi się stworzyć. Zakłada on poruszanie się z tzw.krokomierzem przez cały dzień:  od rana do wieczora. Od razu po przebudzeniu zakładasz krokomierz,  który do samego wieczora będzie mierzył każdy krok, który przebyłeś.
Z czasem będziesz oszukiwać samego siebie i zamiast pojechać do domu autobusem całą drogę, wysiądziesz na przystanku wcześniej. Zaufaj mi, to działa. Jeśli przyzwyczaisz się do krokomierza, twój brzuch bardzo szybko zmaleje a z wagi zaczną znikać zbędne kilogramy. Wkrótce przedstawię Ci porady, jak w dalszym stopniu rozwinąć swoje samozaparcie  i uzyskiwać płaski brzuch i doskonałą kondycję.

Licencjonowane artykuły dostarcza Artelis.pl.
numer seryjny:54e71085-41a8-4170-ab5f-44ac5bef4303

Autor: kubarefer

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmailby feather
%d bloggers like this: