Adidas Duramo 6

Wybrałem te buty ze względu na trwałość, posiadam model Duramo 4 i na dzień dzisiejszy tj 17/11/2014 czyli po 2 latach biegania są w bardzo dobrym stanie a ich przebieg to 2700km dlatego tez postanowiłem kupić ten sam model tylko z większą cyferką, już ich nawet nie przymierzałem tylko kupiłem przez internet 😉

 

buty do biegania adidas, adidas duramo Buty do biegania DURAMO 6 M od marki Adidas. Elastyczna i doskonale przewiewna cholewka świetnie sprawdzi się w trakcie dłuższych treningów. Dzięki odpowiedniej konstrukcji zadba także o komfortowe dopasowanie. Amortyzowana podeszwa dzięki technologi AdiPrene+ oddaje energię zgromadzoną podczas kontaktu z podłożem i przekazuje ją na fazę odbicia. Trudnościeralny i przyczepny bieżnik zaprojektowano z myślą o twardych nawierzchniach. Ciekawa propozycja dla osób zaczynających przygodę z bieganiem i dla bardziej zaawansowanych użytkowników.

 

  • Waga: 260 g (rozmiar 42,5)
  • Warstwowa cholewa z przewiewnej siateczki zapewnia optymalną wentylację
  • Zgrzewane trzy paski dla bezszwowego dopasowania oraz stabilizacji
  • System adiPrene®+ w przedniej części podeszwy pozwala zachować szybkość i sprężystość
  • Elastyczne żłobienia umożliwiają naturalny ruch stopy
  • Podeszwa zewnętrzna adiWEAR™ to gwarancja wyjątkowej trwałości
buty do biegania adidas, adidas duramo

ADIWEAR jest stosowany w podeszwach zewnętrznych butów, dla ochrony obszarów szczególnie narażonych na ścieranie.
ADIPRENE + to bardzo sprężysty materiał używany do amortyzacji przedniej części stopy i umożliwiający elastyczne, dynamiczne wybicie z palców.

 

 

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmailby feather

Odpowiedź do artykułu “Adidas Duramo 6

  1. Pingback: Bedford Half Marathon 07/12/14 | Bieganie, jak biegać, trening biegacza, plany treningowe, maraton, początki biegania :)

%d bloggers like this: