Buty Adidas Duramo 4

Adidas DURAMO 4 to moje drugie buty do biegania, które kupiłem po 8 miesiącach biegania aby mieć dwie pary :), poszedłem do sklepu i od razu jak je przymierzyłem wiedziałem że to jest to, siedziały na nodze idealnie, dopasowane w 100% a cena naprawdę niska bo tylko 32 funty czyli 160zł to jak na buty biegowe to nie wiele. Ten model to idealny but dla osób lubiących aktywnie spędzać czas.

Cholewka wykonana w całości z materiału tekstylnego umożliwia stopie odpowiednią wentylację. System adiPRENE zastosowany w podeszwie gwarantuje doskonałą amortyzacje i wysoki komfort użytkowania oraz zmniejsza ryzyko kontuzji.
Jeśli jeszcze nie znasz produktów marki ADIDAS, teraz możesz przekonać się, dlaczego buty z tej marki są tak popularne.
Adidas Duramo 4

Buty ADIDAS wykonuje się z doskonałych materiałów: (wnętrze: Tkanina, cholewka: Materiał syntetyczny, Tkanina).  ADIDAS to doskonała propozycja nie tylko na jeden sezon – masz pewność, że długo będą Ci służyły ja na dzień dzisiejszy (26/06/2014) przebiegłem w nich 2300km i ciągle są w dobrym stanie. Buty te zakupiłem w sierpniu 2012 z ponieważ poprzednie buty Asics BlackHawk 5 lekko się zużyły ale ciągle w nich biega a dobrze jest mieć 2-3 pary aby nie biegać ciągle w jednym bucie 🙂

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmailby feather
%d bloggers like this: